Kalendář akcí

2.4. velikonoční dílničky

Velikonoční dílničky proběhly, my druháci jsme se na výstavě mohli pochlubit jarním velikonočním stromem ozdobeným našimi výrobky.

4.4. křeslo pro hosta - bylo to příjemné odpoledne

17.4. NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM

Návštěva Národního zemědělského muzea se zdařila. Děti si mohly vyzkoušet jaké je to být myslivcem, rybářem, nakupovaly a byly dokonce i na střeše, kde jsme měli Prahu jako na dlani. Užili jsme si to, bylo to prima!

mrkněte do fotogalerie

POZOR! Od 29.4. se vracíme k původnímu rozvrhu hodin. V pondělí a ve středu - tělesná výchova!!! V případě pěkného počasí budeme chodit na TV ven. Dbejte prosím na správné oblečení a hlavně obuv!

30.4. proběhlo FOTOGRAFOVÁNÍ - prosím ty, kteří ještě nezaplatili 30 Kč

KVĚTEN - ČERVEN

Jsou před námi poslední dva měsíce do konce školního roku. Prosím o trpělivost a o to, aby děti jely naplno až do konce 🙂 

1.5.  státní svátek - Svátek práce

6. - 7. 5.  volné dny

8.5. státní svátek - Den osvobození

15.5. Den zdraví

Tento den jsme si s dětmi hráli na malé záchranáře a povídali si o tom, co nám škodí, co naopak prospívá, nahlédli jsme do práce záchranářů, prohlédli si sanitku nebo jsme řešili, co by mělo být v lékárničce.

31.5. Den dětí

Během května děti obdrží seznam a cenu pracovních sešitů na příští školní rok  do 3.třídy.Prosím o jejich včasné zaplacení. Děkuji

4.6. konzultační hodiny od 15,00 hodin

V červnu nás ještě  také čeká školní výlet. Na výlet pojedeme 24. června, v 8 hodin od školy do ZOO + Dinopark v Plzni. Předpokládaný návrat do 15 hodin. Cena 400 Kč. Děti dostanou informace do ŽK.

28.6. konec školního roku 2018/2019, vydávání vysvědčení