Kalendář akcí

POSLEDNÍ PLAVÁNÍ 25.4.

 1.3. - maškarní rej ve škole - Byla legrace! I jsme se učili! Tancovali jsme! Hráli jsme hry! Smáli jsme se ! Užili jsme si to! Zvolili jsme si nejhezčí masky: 1.místo - Vanda za břišní tanečnici, 2.místo - Adam za mušketýra, David za Harryho Pottera, 3.místo - Adélka Havránková za unicorna, Adélka Hájková za králíčka, Jirka za Batmana, Kája za upíra

I ostatní měli moc krásné, nápadité, originální nebo vtipné masky. Už teď se těším na další rej masek, který si zopakujeme  jistě v příštím roce.

mrkněte do fotogalerie

13.3. Červený den - byli jsme druzí!

DUBEN

 

2.4. velikonoční dílničky

Velikonoční dílničky proběhly, my druháci jsme se na výstavě mohli pochlubit jarním velikonočním stromem ozdobeným našimi výrobky.

4.4. křeslo pro hosta - bylo to příjemné odpoledne

11.4. PŘÍRODA KOLEM NÁS

17.4. NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM

Návštěva Národního zemědělského muzea se zdařila. Děti si mohly vyzkoušet jaké je to být myslivcem, rybářem, nakupovaly a byly dokonce i na střeše, kde jsme měli Prahu jako na dlani. Užili jsme si to, bylo to prima!

mrkněte do fotogalerie

18. - 19.4. velikonoční prázdniny, 22.4. Velikonoční pondělí

23.4. třídní schůzky - od 14,30 do cca 16,30 hodin

23.4. Štafetový pohár - zúčastní se vybraní žáci

24.4. fotbalová soutěž McDonalds cup - zúčastní se vybraní žáci

25.4. poslední lekce plavání

POZOR! Od 29.4. se vracíme k původnímu rozvrhu hodin. V pondělí a ve středu - tělesná výchova!!! V případě pěkného počasí budeme chodit na TV ven. Dbejte prosím na správné oblečení a hlavně obuv!