Kalendář akcí

 Ohlédnutí zpět:

 POLYTECHNICKÁ VÝCHOVA

Dne 19. února přijela paní Havlíčková. Byla moc fajn, myslím, že si to užily děti více než poprvé. Nejprve nám paní lektorka povídala o různých stavbách, jaký materiál se používá na stavby a jací vůbec řemeslníci se podílí na budování různých staveb. Potom děti dostaly do dvojic skutečné vypálené, nikoli cihly, ale cihličky. Vyzkoušely si pracovat s olovnicí a stavěly od komínů přes zdi až ke klenbě. Klenbu postavily tři dvojice.

 

Mrkněte do fotogalerie

Před jarními prázdninami v pondělí 3. 2. chybělo 9 dětí a v pátek 7. 2. chybělo 16 dětí. Byl to týden, kdy jsme mohli pouze opakovat a procvičovat probrané učivo. Ve čtvrtek jsme dostali příležitost a navštívilo nás loutkové divadlo. Děkuji všem, kteří vydrželi a doufám, že tak poloprázdnou třídu už nebudu mít. Bylo to divné  😥 

Dne 25. února se konalo školní kolo v recitační soutěži. Zúčastnili se Samuel Holiček, Adam Novotný a Josef Prajzler. Pepa obsadil 3. místo a Adam 1. místo, tím se dostal do okresního kola, které se koná 17. března. Gratulujeme!

BŘEZEN

Začínáme číst knížku O letadélku Káněti.

Máme za sebou 2 lekce plaveckého výcviku. Tento měsíc samozřejmě pokračujeme. Dbejte prosím na přípravu dle rozvrhu hodin. Děkuji také za pochopení týkající se dopravy a prosím o zaplacení do konce března.

Od 11. března přerušena výuka až do odvolání. Prosím sledujte webové stránky - učivo!

16. 3. polytechnická výchova     ZRUŠENA!

17. 3. okresní kolo v recitační soutěži . Držíme palce Adamovi!       ZRUŠENO!

MILÉ DĚTI, MOC SE NA VÁS TĚŠÍM. TŘÍDA BEZ VÁS SE MI NELÍBÍ!