Škola v přírodě

Termín konání školy v přírodě: 4. - 8. června 2018, Smržovka - Jizerské hory, penzion Červená karkulka

18. 9.  Děkuji za odevzdání přihlášek. Přihlásilo se 19 žáků a 3 žáci zájem nemají. Další informace o průběhu a konání dostanete včas. 🙂

1.11. Změna - předběžně se přihlásilo 20 žáků a 2 žáci zájem nemají.

Během listopadu děti dostanou závaznou přihlášku, kde bude stanovená přesná cena a záloha, kterou musíte zaplatit do daného termínu.

Děkuji všem rodičům. Přihlášku a zálohu odevzdali všichni přihlášení. Na školu v přírodě pojede 13 žákyň a 7 žáků, 2 žákyně se nezúčastní.

Další informace a schůzka o konání Švp budou včas oznámeny.

DŮLEŽITÉ!!

14.5. Děkuji prvnímu, a to V. Chotovi, který odevzdal kompletní dokumenty týkající se školy v přírodě. Tímto žádám ostatní, aby co nejdříve všechny dokumenty odevzdali také. Nejlépe do konce příštího týdne, tj. 25.5. Jedná se o posudek o zdravotní způsobilosti, řád ŠvP, souhlas s ošetřením nezletilého, okopírovaná kartička ZP, podepsané informace týkající se vší.

Schůzka o konání ŠvP nebude. S dotazy se na mne můžete kdykoliv obrátit.

Dnes 14.5. děti obdržely další informaci - do konce května musí přinést bílé bavlněné tričko, nejlépe nové.

Děti také dostanou dodatečné informace týkající se odjezdu a příjezdu. Prosím věnujte také pozornost tomu, kdo při příjezdu domů bude odcházet s rodiči nebo zůstávat ve družině. Ten kdo bude ve družině, by měl mít přihlášený oběd!

PROGRAM: 1. den 4. června - příjezd, pramen Nisy

 2.den 5. června - Bozkovské jeskyně

3.den 6.června - rozhledna Černá Studnice

4. den 7.června - ZOO Liberec

5.den 8. června - návrat domů