+ 420 311 537 761
zs.lochovice@sendme.cz
Základní škola
a Mateřská škola Lochovice

č.p. 4, 267 23 Lochovice

Nabídka volného pracovního místa – účetní příspěvkové organizace

Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun, příspěvková organizace

přijme od 1. února/března 2022

účetní příspěvkové organizace

Nabídka volného místa  ucetni

Požadujeme:

Vzdělání ekonomického směru, odborné účetní a mzdové kurzy, praxi ve vedení podvojného i mzdového účetnictví ve školství, samostatné vedení mzdového účetnictví, zpracování účetních výkazů, vedení účetních knih, zpracování daňového přiznání, vedení agendy zdravotního a sociálního pojištění, personální agenda zaměstnanců příspěvkové organizace a další práce na administrativním a ekonomickém úseku školy, morální bezúhonnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

Pracovní smlouvu na HPP plný úvazek, zařazení do 9-10. platové třídy dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění podle délky praxe, osobní příplatek, pružná pracovní doba (částečně možnost práce z domova), příjemné pracovní prostředí se stabilním kolektivem, zaměstnanecké benefity

V případě zájmu zašlete životopis na email: zs.lochovice@sendme.cz

radka.hlavacova@skolalochovice.cz

 

nebo volejte na telefon: 311 537 761, 731 411 939

Comments are closed.